esom

Godzinny materiał z Elder Scrolls Online: Morrowind

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o nowej klasie Warden, która pojawi się w nadchodzącym rozszerzeniu do The Elder Scrolls Online, to powinien zainteresować Was odcinek ESO Live z 31 marca.

Przez dobrą godzinę prowadzący dyskutują o tym co będzie potrafił Warden i jak będzie się nim grało. Oczywiście, aby przetrwać to wideo, musicie lubić otwarty format rozmowy o grze i pokazywania czegoś na ekranie. To zdecydowanie nie jest Warden w pigułce. 

The Elder Scrolls Online: Morrowind pojawi się już za dwa miesiące. A ja sam szczerze mówiąc po tym materiale nabrałem ochoty na sprawdzenie, jak MMO Bethesdy ma się po trzech latach od premiery.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze