kcd

Godzina rozgrywki z Kingdom Come: Deliverance

W trakcie tegorocznych targów E3, pokazano długi fragment rozgrywki z Kingdom Come: Deliverance. Na szczęście później pomyślano o tych, którzy na targach nie byli i zorganizowano transmisje, która teraz można znaleźć na YouTube.

W trakcie tejże transmisji, można zobaczyć nieco ponad godzinę rozgrywki z komentarzem. A co dzieje się w tej rozgrywce? Sporo. Mamy rzut okiem na samouczek, misję fabularną, dialogi, eksplorację świata, a także walkę (zarówno na pięści, jak i z użyciem broni białej i łuków). Całość sprawia dość dobre wrażenie, choć ja nie mogłem się pozbyć uczucia, że patrzę na rozgrywkę z zwolnionym tempie. Zwłaszcza podczas walki, gdzie ciosy nie miały tej siły i impetu. Całość jest dla mnie jeszcze zbyt sztuczna i plastikowa, ale premiera dopiero w lutym 2018. Jest więc szansa, że będzie jeszcze lepiej.

Zresztą, co będziecie czytać moje marudzenie. Obejrzyjcie i wyróbcie sobie własne zdanie.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze