Logo_GiC_Duze

GIC za dwa tygodnie – przedstawiamy prelegentów!

Zostały dwa tygodnie do najważniejszego wydarzenia branży gier w tym roku. Już 16 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się konferencja Game Industry Conference. Przez trzy dni słuchacze poznają nowinki technologiczne, poszerzą swoją wiedzę dotyczącą tworzenia gier z takich tematów jak tworzenie grafiki, programowanie, korzystanie z silników, udźwiękowienie gier… i wiele więcej.

To już ósma edycja konferencji (wcześniej znanej pod nazwą Zjazd Twórców Gier). Tej edycji przyświeca idea: więcej, lepiej, mocniej. Rozszerzony o trzeci dzień program, cztery warsztaty – rekrutacja już trwa! gic.gd, imprezy dla prawdziwych geeków i – przede wszystkim – prelegenci reprezentujący najważniejsze firmy z branży: z Polski i ze świata. Wśród nich: Michał Mochocki z Gamedec.UKW, Daniel Vavra z Warhorse Studios, Maciej Wojtala pracujący przy Bulletstorm czy Wiedźminie 3, Karol Duma z Artefix Mundi, Kacper Kościeński pracujący przy Hard West oraz Dead Island, Len de Garcia i Ryan Pergent z CD Projekt Red, Jerome Etienne znany Developer HTML5 promujący Three.js, Matt Rusiniak z Nvidia, Michał Stępień z Jujubee S.A., Viktor Kostik animujący DayZ a także Espen Aarseth jeden z ojców założycieli ludologii i przeszło setka innych. Pełna lista prelegentów znajduje się na stronie: gic.gd i jest nieustannie poszerzana.

Zaproszeni goście pochodzą między innymi z takich krajów jak: Norwegia, Czechy, Portugalia, Holandia, Niemcy, Szwecja, Francja, co świadczy o międzynarodowym zasięgu konferencji. Przybywają oni po to, by podzielić się swoją wiedzą, a także by nawiązywać kontakty biznesowe. Usprawnić to ma specjalny system Pitch&Match ułatwiający umawianie spotkań – wystarczy przejrzeć bazę, a następnie zgłosić chęć porozmawiania z wybranymi osobami. System wyznaczy stolik w specjalnie przeznaczonej do tego sali, a obie strony uzgodnią godzinę, o której będą mogły śmiało wymienić się myślami i przedstawić sobie oferty.

Sprzedaż biletów jeszcze trwa. Informacje o biletach znajdują się na stronie: gic.gd. Wejście na wszystkie wykłady jest także dostępne dla posiadaczy biletów na Poznań Game Arena na dany dzień, jednak w przypadku specjalnych atrakcji czy rejestracji na warsztaty, pierwszeństwo otrzymują posiadacze biletów na GIC.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze