feat -Frostpunk

Frostpunk – zobacz 11 faktów o grze w najnowszym materiale filmowym

Frostpunk trafi na półki sklepowe już w przyszły wtorek. Tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej na komputery osobiste od 24 kwietnia.

Nakład premierowy gry ukaże się w specjalnym limitowanym wydaniu – Edycji wiktoriańskiej. Wydanie to będzie dostępne w sugerowanej cenie 109,99 PLN do wyczerpania nakładu. W skład Edycji wiktoriańskiej wchodzą:
· Wysokiej jakości pudełko z klapką, prezentujące grafiki z gry
· Pudełko DVD zawierające płytę z grą
· Karta z kodem aktywacyjnym Steam
· „New London – The Art of Frostpunk” – 56-stronicowy artbook w twardej oprawie, zawierający ogromny zbiór konceptów, szkiców i rysunków powstałych na potrzeby produkcji gry

new -Frostpunk-Edycja-Wiktorianska

Co więcej, tylko w sieciach sklepów Media Markt i Saturn gra Frostpunk w Edycji wiktoriańskiej będzie dostępna w zestawie z kolekcjonerskim metalplate 17 cm x 12,5 cm z wytłoczonym logo gry.

Frostpunk – nowa gra twórców This War of Mine – to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej i symulacji społeczeństwa. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Zadaniem zarządcy miasta jest dbanie zarówno o ludzi, jak i całą miejską infrastrukturę. Jego umiejętności taktyczne i moralność są niejednokrotnie wystawiane na próbę, a to, co uchodzi za podwaliny zorganizowanego społeczeństwa, nieraz staje pod znakiem zapytania. Optymalizacja i zarządzanie zasobami często ścierają się tu z empatią i podejmowaniem przemyślanych decyzji. Choć zarządzanie miastem i społeczeństwem zajmuje graczowi większość czasu, w pewnym momencie konieczne stanie się odkrywanie świata zewnętrznego, co pozwoli poznać jego historię i zrozumieć obecną sytuację.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze