feat-FotoCon_by_Techland-logo

FotoCon by Techland we Wleniu już w ten weekend.

W nadchodzący weekend cosplayerzy oraz fotografowie z Polski i zza granicy spotkają się na drugiej edycji konwentu we Wleniu. Tym razem pełna nazwa wydarzenia to FotoCon by Techland, gdyż partnerem tytularnym imprezy jest znany wrocławski wydawca gier komputerowych. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

W naszej działalności związanej z cosplayem ostatnio był niestety zastój, lecz to wkrótce się zmieni. Przed nami bowiem interesujące wydarzenie. W dniach 5 – 7 sierpnia w miejscowości Wleń odbędzie się druga edycja FotoConu. Jeśli choć trochę śledzicie społeczność cosplayerów, to na pewno kojarzycie te nazwy, gdyż w zeszłym roku na tej właśnie imprezie powstało mnóstwo wspaniałych zdjęć, które do dziś przewijają się w wielu galeriach cosplayowych w mediach. My również wspomnieliśmy o wydarzeniu w jednym z felietonów.

Tym razem zachodzi jednak znacząca zmiana: partnerem tytularnym imprezy został wrocławski wydawca gier, Techland. I dzięki temu pełna nazwa wydarzenia brzmi: FotoCon by Techland. Również liczba uczestników będzie w tym roku większa. Wśród nich znajdzie się również współpracujący z nami i tworzący wywiady Astartes Film Production. Możecie spodziewać się zatem fotorelacji i innych niespodzianek.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Od lat czuję się graczem, choć ostatnio trudno jest mi znaleźć tytuły równie interesujące, jak niegdyś. Pomimo tego, lubię jeździć na imprezy związane z grami i tworzyć stamtąd relacje, wywiady, galerie zdjęć i filmy. Z racji wykształcenia - kończyłem Elektronikę i Telekomunikację - ciekawią mnie też nowinki sprzętowe. Przede wszystkim zaś, jestem pasjonatem filmów i seriali. Interesuje mnie co się aktualnie kręci i jakimi metodami.

Komentarze