feat-fantastyczne-wywiady_Margaret

Fantastyczne wywiady z Margaret

Jaką imprezą był Pyrkon i co różni go od Woodstocku? Kto wygra w starciu Loki kontra Lord Voldemort? Poprosiliśmy Margaret, aby spytała o te kwestie uczestników Pyrkonu. Nikt bowiem nie odpowie na te nurtujące pytania lepiej, niż osoby bawiące się na największym polskim festiwalu fantastyki.

Zapraszamy Was do obejrzenia nowej formy materiału. Są to mini-wywiady, które przeprowadzała Margaret z uczestnikami poznańskiego festiwalu fantastyki Pyrkon. Oprócz oczywistego pytania o imprezę, pojawiały się też inne, często bardzo „geekowe”. Odpowiedzi, a także ich zróżnicowanie i rozmach, potrafiły być zaskakujące. Zaś sami ankietowani pokazują nam, jak wielki jest zasięg wydarzenia organizowanego przez Drugą Erę w halach MTP i jak różni ludzie się tam pojawiają.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Od lat czuję się graczem, choć ostatnio trudno jest mi znaleźć tytuły równie interesujące, jak niegdyś. Pomimo tego, lubię jeździć na imprezy związane z grami i tworzyć stamtąd relacje, wywiady, galerie zdjęć i filmy. Z racji wykształcenia - kończyłem Elektronikę i Telekomunikację - ciekawią mnie też nowinki sprzętowe. Przede wszystkim zaś, jestem pasjonatem filmów i seriali. Interesuje mnie co się aktualnie kręci i jakimi metodami.

Komentarze