xbox-one-no-kinect-header

Dziś premiera Xbox One

Konsola Xbox One wreszcie trafia na polski rynek. Spory wybór różnorodnych tytułów na wyłączność, jak i największe przeboje światowych wydawców dostępne są już od dzisiaj na Xbox One. Na konsolę Xbox One trafię zarówno te tradycyjne produkcje na zwykły kontroler, jak i te sterowane ruchowo z wykorzystaniem sensora Kinect.

Już w dniu premiery, w katalogu tytułów na wyłączność dostępne są Forza Motorsport 5 – niezwykle realistyczna gra wyścigowa, która powstała we współpracy z programem telewizyjnym Top Gear; Ryse: Son of Rome – oszałamiająca efektami graficznymi, osadzona w starożytnym Rzymie opowieść o przywódcy cesarskich legionów; Dead Rising 3 – postapokaliptyczna wizja świata, w który liczy się przetrwanie podczas ataku zombie; Kinect Sports Rivals – rodzinna gra sportowa wykorzystującą sensor ruchu Kinect, zmieniający ciało gracza w kontroler do konsoli oraz Dance Central Spotlight – najnowsza cześć popularnej serii gier tanecznych, wykorzystująca autentyczne choreografie z teledysków do najpopularniejszych przebojów muzyki rozrywkowej.

Już w październiku ofertę gier na wyłączność dla Xbox One uzupełnią Forza Horizon 2, czyli gra samochodowa osadzona w klimacie festiwalu w kurortach południowej Europy, oraz Sunset Overdrive – dynamiczna gra akcji, łamiąca wszelkie reguły wirtualnego świata. Na listopad przypada natomiast premiera sagi Halo The Master Chief Collection, zwierającej 4 części najbardziej znanej serii gier na konsole Xbox. Do końca roku posiadacze konsol Xbox One będą mieli też zapewniony szeroki wybór gier różnych gatunków od największych światowych wydawców, wśród nich najpopularniejszą grę piłkarską FIFA 15, nowe gry z serii Assassin’s Creed i Call of Duty czy przebojowe Grand Theft Auto V.

Xbox One jest oferowany w dwóch specjalnych zestawach premierowych z konsolą wyposażoną w dysk twardy o pojemności 500GB, odtwarzaczem Blu-ray oraz łącznością bezprzewodową Wi-Fi. Każdy zestaw zawiera również próbny, 14-dniowy, dostęp do usługi Xbox Live Gold, a z nią specjalne oferty zakupu gier w dystrybucji cyfrowej. Wraz z konsolą Xbox One w pakiecie znajdują się również najpopularniejsze gry FIFA 15 i Forza Motorsport 5, a w zestawie z sensorem Kinect – FIFA 15 i Dance Central Spotlight.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze