gc3

Dodatek do Galactic Civilizations III już jutro

Kto gra w Galactic Civilizations III? Dla każdego, kto się zgłosił, mam dobrą wiadomość. Dodatek Crusade, pojawi się już jutro.

Według słów twórców, Crusade będzie największym jak dotąd dodatkiem do GCIII. Wprowadzi on wiele rzeczy, o które prosili gracze. Po pierwsze dostaniemy kampanię dla jednego gracza, w której ludzie staną do walki o swoje miejsce we wszechświecie. To właśnie będzie ta tytułowa Krucjata. Ponadto dostaniemy trzy nowe rasy: Terrański Ruch Oporu, Slyne oraz Rój Onyx. Do tego mnóstwo opcji wewnątrz gry: możliwość szpiegowania, wpływ na inwazje planetarne, rozbudowana ekonomia, zmiany w drzewkach technologii i wiele innych.

Cena dodatku została ustalona na poziomie około 20€ (czyli jakieś 80 złotych). 

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze