feat -Call-of-Duty-Advanced-Warfare-Ascendance

DLC Ascendance do Call of Duty: Advanced Warfare z datą premiery

Ascendance, drugi pakiet DLC dla Call of Duty: Advanced Warfare, zawiera Infection, drugą część trybu kooperacji Egzo Zombie oraz cztery mapy multiplayer, przystosowane do rozgrywki w egzoszkieletach. Gracz otrzyma dodatkową broń energetyczną OHM i jej zmodyfikowaną wersję OHM Werewolf. Do jego dyspozycji bedzie także nowa lista gier Hak.

INFECTION (Egzo Zombie)

Po wybuchu epidemii w zakładach Atlasu, bohaterowie gry (w rolach głównych: John Malkovich, Bill Paxton, Rose McGowan i Jon Bernthal) orientują się, że plaga dotarła także do pobliskiego miasteczka.

Część druga trybu Egzo Zombie przeniesie gracza na nową mapę dla trybu kooperacji, zawierającą między innymi restaurację Burgertown oraz nowych wrogów, takich jak gigantyczny Goliath. Wraz z kolejnymi mutacjami pojawia się nowa technologia na polu walki. Pułapki oraz broń mikrofalowa Magnetron, pozwolą bohaterom przetrwać. W nowym trybie ratowania cywilów, gracz musi uratować ocalonych przed nadciągającą hordą wrogów.

OHM (Broń)
Posiadacze DLC Ascendance otrzymają dostęp do dodatkowej broni. Jest to broń energetyczna typu 2-w-1 (LKM/Strzelba) – OHM oraz jego zmodyfikowana wersja OHM Werwolf. Gracze mogą zmieniać tryb pracy broni, by dopasować ją do aktualnej sytuacji w grze – tryb LKM okaże się przydatny przy większych odległościach od celu, a na krótkim dystansie sprawdzi się strzelba.

CZTERY NOWE MAPY

CHOP SHOP
Przebicie się przez czarnorynkową fabrykę egzoszkieletów, na tej średniej wielkości, symetrycznej mapie, wymaga od gracza nie lada skupienia. Gracz może uzyć serii punktów mapy i przejąć kontrolę nad Wieżyczką Odpychającą, która razi śmiercionośnym promieniowaniem elektromagnetycznym.

CLIMATE
W tej średniej, okrągłej mapie, ziemia i woda tworzą niesamowitą scenerię do walk o centrum wyspy. Gracz musi uważać na rzekę, która może może go porwać w kipiącą otchłań.

SITE 244
Pojazd kosmitów rozbił się a tajemniczy ładunek wylądował u podnóża góry Rushmore (USA). Duża mapa z trzema ścieżkami wspiera różne rodzaje rozgrywki, koncentrując walki wokół kadłuba statku i na zniszczonej odłamkami ziemi. Gracz może skorzystać z serii punktów mapy i otworzyć zarodniki kosmitów, by wzmocnić swoje atuty i możliwości egzoszkieletu.

PERPLEX
Gracz ma okazję walczyć na pięciopiętrowym apartamentowcu w Sydney. Może ustawić się na ostatnim piętrze lub zaangażować się w walki na krótkim dystansie wewnątrz budynku na tej średniej/małej mapie. W połowie meczu gracz musi obrać nową strategię, ponieważ drony budowlane zmieniają rozkład pomieszczeń, tworząc nowe przejścia i kryjówki.

Premiera dodatku na PC i konsole PlayStation 4, PlayStation 3 już 30 kwietnia.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze