feat -dark-souls-iii

Dark Souls III wyda Cenega

Dark Souls III to gra z gatunku Action-RPG, której poprzednie części wsławiły się udaną mieszanką walki wręcz i użycia czarów z elementami RPG. Nowa, mroczna, apokaliptyczna podróż odkryje przed fanami ostateczne sekrety wyjątkowego świata, stworzonego przez Hidetakę Miyazaki, From Software oraz BANDAI NAMCO Entertainment! Gracze poddawani nieustającym wyzwaniom będą poruszać się po wielu lokacjach w poszukiwaniu sposobu, aby przetrwać nadchodzącą apokalipsę. Dark Souls III położy też większy nacisk na elementy RPG niż poprzednie części, przede wszystkim poprzez wprowadzenie narzędzi i opcji w grze, które umożliwią dostosowanie rozgrywki do swoich potrzeb. Umiejętności – nowość w mechanice  – dodadzą modyfikatory ataku do każdego rodzaju broni, co pozwoli graczom zwiększyć przewagę taktyczną w walce.

Osoby, które zamówią grę przed premierą, otrzymają grę w wersji Apocalypse Edition wzbogaconą o dodatki, przy zachowaniu standardowej ceny gry. W skład tej edycji wchodzą:

· Pełna wersja gry na wybraną platformę
· Wyjątkowy metal case
· Oficjalny soundtrack na CD

new -dark-souls-iii

W sprzedaży dostępna będzie również Edycja Kolekcjonerska, w skład której wchodzą:
· Pełna wersja gry
· Figurka Czerwonego Rycerza
· Album trylogii Dark Souls w twardej oprawie (A4)
· Wyjątkowy metal case
· Oficjalny soundtrack na CD
· 3 prasowanki na odzież
· Materiałowa mapa
· Kolekcjonerskie pudełko

new -dark-souls-iii-1

Gra trafi do sprzedaży równocześnie z europejską premierą 12 kwietnia 2016 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Grę przed premierą można kupić na muve.pl.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze