john_curtin_hero

Cywilizacja VI nadal się rozarasta

Cywilizacja VI to gra, w którą Firaxis ma zamiar przez jakiś czas ładować nową zawartość Zarówno tę darmową, jak i płatną. Niedługo pojawi się kolejny pakiet, w którym znajdziemy nową cywilizację, ale nie tylko.

Nowy pakiet będzie zawierał oczywiście sporo darmowych usprawnień gry. Dostaniemy oficjalne narzędzia moderskie, a także bardzo ciekawie brzmiącą możliwość tworzenia drużyn w rozgrywce wieloosobowej. Dzięki temu będzie możliwość grania z kumplem przeciwko SI, a nawet w zespołach przeciw sobie.

Jednak zawartość płatna też budzi zainteresowanie. Nowa cywilizacja, to nie jest coś, obok czego można przejść bez słowa. W najnowszym płatnym DLC dostaniemy pod swoje skrzydła Australię. Jej przywódcą będzie John Curtin, czternasty premier Australii, piastujący to stanowisko w latach 1941 – 1945. Specjalną jednostką będą „Diggerzy”, a usprawnieniem „The Outback Station”. Jak to będzie wyglądać, możecie zobaczyć na poniższym materiale.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze