feat -Sound-Blaster-PLAY! -4

Creative Sound Blaster PLAY! 4 Karta dźwiękowa do komunikacji online z funkcją NoiceClean mikrofonu

Sound Blaster PLAY!4 to nie wielkich rozmiarów karta dźwiękowa, współpracująca z większością dostępnych platform, takich jak: PC, Mac, PS5, PS4, Nintendo Switch, tablety, smartfony z systemem Android i iPad Pro (modele od 2018 r.). Każda z powyższych platform może skorzystać z wbudowanych sprzętowo w Sound Blaster PLAY!4 inteligentnych funkcji poprawiających jakość i czystość dźwięku dwukierunkowego. Dodatkowo platforma PC dostaje autorskie oprogramowanie SmartComms Kit, Acoustic Engine, CrystalVoice, Dialog Plus i Mixer by uprościć sposób komunikacji przesyłania strumieniowego.

new -Sound-Blaster-PLAY! -4

Za jakość dźwięku odpowiada wbudowany przedwzmacniacz słuchawkowy, który może napędzić słuchawki o impedancji 16–150Ω i przetwornik cyfrowo-analogowy obsługujący odtwarzanie z rozdzielczością na poziomie 24bity/192kHz przy 110 DNR.

Karta dźwiękowa Sound Blaster PLAY!4 jest banalnie prosta w obsłudze, ponieważ nie wymaga instalacji oprogramowania i zadziała z większością platform w trybie „Plug and Play”. A to wszystko w urządzeniu nie większym niż przeciętny długopis.

new -Sound-Blaster-PLAY! -4-2-3

Ceny i dostępność
Kartę Sound Blaster PLAY!4 można nabyć na pl.creative.com w cenie 139zł. Więcej informacji znajdziesz na www.creative.com/sbplay4

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze