SAMSUNG CSC

Creative Outlier Active – uniwersalne słuchawki bezprzewodowe

Creative Outlier Active to eleganckie, bezprzewodowe, słuchawki douszne z technologią Bluetooth 4.1. Starannie opracowane o matowym, czarnym wykończeniu są odporne na pot i posiadają oznaczenie wodoszczelności IPX4. Długi czas pracy baterii wynoszący 10 godzin, wygoda i odpowiednie dopasowanie sprawiają, że muzyka będzie towarzyszyć Ci podczas codziennych wyzwań. Ważą tylko 15g a przewód łączący słuchawki ma długość 48cm, jest wyjątkowo miękki, zaprojektowany tak aby nie obcierał szyi podczas biegania lub chodzenia.

new -outlier-active

Wygodny, wbudowany pilot ułatwia sterowanie połączeniami głosowymi i odtwarzaniem muzyki bez konieczności wyciągania telefonu. Słuchawki wyposażone są w technologię ClearSpeech, dzięki której wszystkie dźwięki są wyraźne i pozbawione zakłóceń. Ergonomiczne nakładki w trzech rozmiarach sprawiają, że Creative Outlier Active pozostają na swoim miejscu nawet podczas dynamicznych ruchów.

Firma Creative podjęła ścisłą współpracę z zawodnikami triathlonu. Są to osoby aktywne, wykonujące różnorodne zawody a także intensywnie trenujące. Pierwszymi słuchawkami, które zdobyły ogromne uznanie wśród zawodników były Outlier Sports, kolejnymi są Outlier Air Sports (całkowicie bezprzewodowe). Wreszcie na podstawie wielu opinii i testów sportowców powstały uniwersalne Outlier Active. Słuchawki testowane są przez międzynarodową grupę sportową Triangle Sport i wykorzystywane przez wielu sportowców, między innymi wybrała je do treningów Mistrzyni Polski w triathlonie Ironman 70.3 z 2018 roku Ewa Komander. Cena i dostępność: słuchawki Outlier Active dostępne są na rynku polskim w sieci sklepów RTVEuroAGD w cenie 129,99 zł

Specyfikacja techniczna:
Waga (wyłącznie słuchawki): 15g
Kolory: czarny
Łączność: Bluetooth 4.1
Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP, HFP, CVC
Klasa wodoodporności: IPX4
Żywotność akumulatora: 10 godzin
Czas Ładowania: 2-3 godziny
Zasilanie: Micro USB
Przetworniki: 6 mm magnesy neodymowe
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz
Impedancja: 16 Ohm
Wbudowany mikrofon: Pasmo przenoszenia: 100 Hz ~ 10 kHz, Czułość: – 42 dBV/Pa
Zdalna kontrola z pilota: Głos / Muzyka / Połączenia

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze