feat-galeria_cosplay_iem2k15

Cosplay na IEM 2015

Jedną z atrakcji na odbywającym się w ubiegły weekend światowym finale Intel Extreme Masters 2015, była duża ilość fantazyjnie przebranych cosplayerów. Przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć, w której możecie podziwiać część strojów prezentowanych na halach IEM Expo.

Jak już opisywałem w zeszłotygodniowym tekście wspominającym cosplay z IEM 2014, tego typu impreza przyciąga masy kreatywnych i pozytywnie zakręconych ludzi. Nie da się ukryć, iż ich obecność jest z każdym rokiem coraz mocniej widoczna. Najlepszą okazją do obejrzenia strojów stanowiły dwa konkursy cosplay’u, organizowane w trakcie finałów na terenie IEM Expo. Pierwszy odbył się w sobotę na stoisku Benq, zaś drugi w niedzielę, obok wystawy Intela. Nasi wysłannicy pojawili się na obu wydarzeniach. Dziś prezentujemy Wam galerię z sobotnich występów cosplayerów. Zdjęcia wykonane zostały przez Broken Image Graphic & Photography.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Od lat czuję się graczem, choć ostatnio trudno jest mi znaleźć tytuły równie interesujące, jak niegdyś. Pomimo tego, lubię jeździć na imprezy związane z grami i tworzyć stamtąd relacje, wywiady, galerie zdjęć i filmy. Z racji wykształcenia - kończyłem Elektronikę i Telekomunikację - ciekawią mnie też nowinki sprzętowe. Przede wszystkim zaś, jestem pasjonatem filmów i seriali. Interesuje mnie co się aktualnie kręci i jakimi metodami.

Komentarze