feat -CORSAIR

CORSAIR ogłasza wsparcie dla Xbox One

Kompatybilność sprzętu Korsarzy z Xbox One wiąże się z ogłoszeniem przez firmę Microsoft nowego projektu, który ma na celu wprowadzić pełne wsparcie peryferiów gamingowych dla najnowszych generacji konsol tworzonych przez amerykańskiego giganta.

Dzięki nowemu projektowi Microsoft, deweloperzy otrzymali możliwość dodania do swoich gier dodatkowego wsparcia dla myszek i klawiatur. Na liście pierwszych tytułów na Xbox One, które uzyskają pełną kompatybilność z peryferiami komputerowymi CORSAIR, znajdują się m.in. Fortnite, Warframe i Minecraft. Microsoft zapewnił, że będzie bardzo blisko współpracował z twórcami gier. W wyniku tych starań tytuły oferujące opcję podłączenia myszki czy klawiatury będą odpowiednio zbalansowane i skierowane do wszystkich graczy, niezależnie od rodzaju sprzętu wykorzystywanego do kontroli rozgrywki.

new -CORSAIR

CORSAIR zapewnia, że jako licencjonowany partner sprzętowy dołoży wszelkich starań, aby rozszerzyć współpracę z firmą Microsoft, dzięki której kalifornijska marka stworzy specjalne produkty, jeszcze bardziej kompatybilne z konsolą Xbox One. Dodatkowo, Korsarze poinformowali, że zobowiązują się do ściślejszej współpracy przy innych inicjatywach Microsoftu, takich jak np. Mixer, interaktywna usługa do prowadzenia relacji na żywo. Dzięki Elgato, marce będącą częścią rodziny CORSAIR, użytkownicy Mixera będą mogli korzystać z m.in. Stream Decków i innych, jeszcze niezapowiedzianych produktów w celu podniesienia poziomu jakości tworzonych live streamów.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze