feat -word-of-tanks

„Chodź ze mną, jeśli chcesz… wygrać!” – Arnold Schwarzenegger jako dowódca czołgów w World of Tanks

Zabawa rozpocznie się już 9 grudnia 2021 i potrwa do 10 stycznia 2022. Początek świąt w grze zaczyna się jak zawsze w garażu i tam będzie czekał na graczy pierwszy prezent – nowy amerykański czołg premium T3 Convertible poziomu III. Wraz z nim, codziennie dostaniemy jedną misję, w całości będzie ich 32. Po ukończeniu 27. z nich otrzymamy samego Arnolda Schwarzeneggera jako dowódcę do gry. Co ważne, kwestie dialogowe nagrywał sam aktor, wiele z nich będzie odzwierciedlało jego najbardziej kultowe cytaty. Biorąc pod uwagę dokonania naszego bohatera będzie on wyposażony w 3 umiejętności – szósty zmysł, naprawy oraz braterstwo broni. Wykonanie misji będzie jedyną drogą na zdobycie Arnolda Schwarzeneggera. Jest również specjalny styl 2D na czołgi nawiązujący do legendarnego aktora.

new -word-of-tanks

Za każde wykonane zadanie gracze będą otrzymywać małe pudełka i świąteczne znaczki. Pudełka zawierają skorupki, z których wykonamy świąteczne dekoracje w specjalnym urządzeniu o nazwie „zderzacz”. Niektóre z nich będą nawiązywać do kariery Arnolda, także miłośnicy wszelakiego rodzaju „easter eggów” powinni być wyjątkowo czujni. Im więcej dekorujemy tym bardziej wzrasta świąteczna atmosfera, dostajemy rozmaite nagrody, a za pomocą znaczków możemy wysyłać pudełka swoim przyjaciołom w grze. Dobroć popłaca, gdyż wymiana prezentów przyniesie nagrody specjalne!

new -word-of-tanks-1

Wisienką na torcie jest specjalna ścieżka dźwiękowa towarzysząca całemu wydarzeniu, która jeszcze mocnie podkreśli wyjątkowość świątecznych chwil. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze