feat -NVIDIA-G-SYNC-360-Hz

CES 2020: NVIDIA zapowiada monitory G-SYNC z odświeżaniem 360 Hz

W świecie e-sportu zaledwie milisekundy decydują o zwycięstwie lub porażce. Na trwających w Las Vegas targach CES firma NVIDIA zaprezentowała nowe monitory G-SYNC pracujące z częstotliwością odświeżania 360 Hz, zapewniając entuzjastom e-sportu i graczom preferującym tytuły, w których nacisk położono na bezpośrednią rywalizację, najszybsze monitory do gier, jakie kiedykolwiek stworzono. Przy częstotliwości odświeżania 360 Hz kolejne klatki obrazu są wyświetlane co 2,8 ms, czyli nawet 6 razy szybciej niż w tradycyjnych monitorach i telewizorach.

Opracowany we współpracy z firmą NVIDIA monitor ASUS ROG Swift 360 został zaprojektowany z myślą o turniejach e-sportowych i posiada 24,5-calowy wyświetlacz, zapewniający kontrolę całego pola akcji. ASUS ROG Swift 360 to również zupełnie nowy design produktów ASUS z serii ROG, a także:

  • wysoka częstotliwość odświeżania: 360 Hz zapewnia krystalicznie czysty obraz, wyjątkowo niskie opóźnienia i płynny ruch, pozwalający utrzymać przeciwników na celowniku.
  • parametry preferowane przez e-sportowców: Graj jak profesjonaliści i nigdy nie przegap decydującego momentu dzięki najwyższej wydajności 24,5-calowej matrycy Full HD.
  • najwyższa jakość obrazu: Brak rozpraszającego gracza rozrywania się ekranu, zacięć obrazu, migotania i artefaktów, dzięki technice NVIDIA G-SYNC VRR.
  • jakość potwierdzona przez firmę NVIDIA: Wszystkie monitory z certyfikatem G-SYNC przechodzą rygorystyczny proces walidacji i są poddawane trzystu testom jakości obrazu w celu zapewnienia najwyższej jakości i maksymalnej wydajności.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze