feat -call-of-duty-Infinite

Call of Duty: Infinite Warfare – twórcy przedstawiają tryb kooperacji ‘zombies in spaceland’

Zombies in Spaceland opowiada historię czterech aspirujących aktorów, którzy przybyli do tajemniczego kina na przesłuchanie. Wszyscy zostali zaproszeni przez reżysera, Willarda Wylera, granego przez Paula Reubensa (Wielka Przygoda Pee-Wee Hermana, Gotham), który niegdyś był gwiazdą kina grozy. Aktorzy jeszcze nie wiedzą, że właśnie dostają główne role w filmie Wylera, gdzie stawią czoła falom zombie w parku rozrywki z lat 80., w którym kosmos jest motywem przewodnim.

new -call-of-duty-Infinite

Gracze wcielą się będą mogli w postać reprezentującą jeden z czterech archetypów bohaterów lat 80-tych: sportowca, kujona, popularnej dziewczyny i rapera. Postaci grane są przez wachlarz aktorów komediowych, takich jak Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers), Ike Barinholtz (Sąsiedzi, Suicide Squad), Jay Pharoah (Saturday Night Live, Prawdziwa Jazda) oraz Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer). Co więcej, gracze w swoim przemierzaniu parku rozrywki natkną się także na zagadkowego DJ-a, granego przez Davida Hasselhoffa (Nieustraszony, Słoneczny Patrol), który okaże się nieocenionym źródłem porad, jeżeli będą chcieli wyjść z tego żywo.

new -call-of-duty-Infinite-1

Ci którzy zamówią w przedsprzedaży jakąkolwiek z edycji gry otrzymają za darmo “Zombies in Spaceland Pack”, w którego skład wchodzą dodatkowe przedmioty dostępne w grze, na przykład skórka dla broni, unikalny celownik, animowane karty z zombie oraz pakiet kart Fate & Fortune. Dodatkowo dostaną oni też unowocześnioną mapę Terminal do trybu multiplayer.

Call of Duty: Infinite Warfare pojawić się ma w sklepach 4 listopada, a dostępne ma być na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Tytuł został oznaczony kategorią M (tylko dla dorosłych).

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze