bb2-legendaryedition-logo

Blood Bowl 2 – nadchodzi Legendarna Edycja

Na początku lutego podczas Le What’s Next de Focus pojawiła się informacja o Blood Bowl 2 Legendary Edition. Co to takiego i kiedy się pojawi?

Legendary Edition można będzie zdobyć w dwóch odsłonach. Pierwsza dla zupełnie nowych graczy i druga, dla osób, które mają już Blood Bowl 2.

Ci pierwsi za cenę gry dostanę podstawkę, pakiet ras (Elf, Lizardmen, Nurgle, Norse, Necromantic, Undead, Chaos Dwarfs, Khemri) a także rozszerzenie, o którym za chwilę.

Posiadacze podstawki zapłacą tyle, co za duże rozszerzenie i dostaną to, czego brak im w grze.

A co w rozszerzeniu?

Przede wszystkim nowe rasy. 

  • Amazons
  • Goblins
  • Vampires
  • Ogres
  • Halflings
  • Pro Elves
  • Underworld
  • Kislev

Razem daje nam to 24 grywalne rasy w Blood Bowl 2. Nieźle, czyż nie?

Do tego kampania dla pojedynczego gracza, Drużyny Najemników, możliwość grania ligi, złożonej z graczy kierowanych przez ludzi i SI, pauza w rozgrywkach wieloosobowych, więcej umiejętności będzie opcjonalne. I wiele, wiele więcej. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Twórcy mówią, że 95% tego, co znajdzie się w Legendary Edition, to rzeczy oparte na głosach graczy. Wychodzi więc na to, że nie powinniśmy być zawiedzeni tym, co znajdzie się w pakiecie.

A kiedy pojawi się ta edycja. Na pewno w tym roku. Celem jest lato, ale mogą pojawić się opóźnienia. Trzeba po prostu mieć nadzieję, że nic złego się nie stanie i już niedługo Blood Bowl 2 dostanie potężnego kopa z zawartością.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze