d31

Będzie Darksiders III – to już oficjalne

Ledwo co wyciekły screeny z trzeciej odsłony Darksiders, a już mamy oficjalne potwierdzenie. Darksiders III zmierza na półki w 2018 roku.

Graliśmy jako Wojna, graliśmy jako Śmierć. Czas na Furię, tajemniczą czarodziejkę, która posługuje się biczem i magią. Potrafi ona zmieniać postacie, dzięki czemu zyskuje dostęp do nowych broni i nowych metod poruszania się. A jaka misja stoi przed Furią? Nic wielkiego. Ot, pokonać Siedem Grzechów Głównych. Dla jednego z Jeźdźców, to przecież chleb powszedni.

Za produkcję Darksiders III odpowiada THQ Nordic, ale zaproszono do współpracy zespół Gunfire Games, w którym pracuje wiele osób tworzących dwie poprzednie części serii. To dość dobry prognostyk na przyszłość.

Gra będzie wydana na PS4, Xbox One i PC. Na stronach Steam, pojawiły się wstępne minimalne wymagania gry. Pytanie tylko, czy utrzymają się one do premiery:

  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
  • Procesor: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100, or better
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: Recent Shader Model 5 GPU with 2 GB VRAM
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 15 GB dostępnej przestrzeni

 

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze