feta -battlefield-v

Battlefield V oficjalnie zaprezentowany

Przedstawiamy Battlefield V, który przeniesie graczy w świat nieznanych zmagań i nieopowiedzianych historii z czasów II wojny światowej. Battlefield V umożliwi graczom wzięcie udziału w najważniejszych momentach II wojny światowej dzięki nowym oraz powracającym trybom gry w rozgrywce wieloosobowej, Opowieściom Wojennym dla jednego gracza oraz kooperacyjnym misjom Sił Połączonych. W Battlefield V wyruszycie w podróż dzięki Teatrom Wojny, nowemu modelowi wsparcia gry po premierze, które zagwarantuje, że pole walki będzie się ciągle rozwijać poprzez nowe wydarzenia, wyzwania, bitwy oraz nagrody, które zawsze są w zasięgu ręki. A wszystko to za darmo dla posiadaczy Battlefield V.

new -battlefield-v

Gracze mogą teraz przewozić broń stacjonarną za pomocą pojazdów, budować fortyfikacje i naprawiać zniszczone budowle, aby zapewnić sobie przewagę. Nieważne, czy ranni sojusznicy będą odciągani w bezpieczne miejsce, czy zestrzeliwać lecące granaty, poczują głębszą więź z otaczającym ich światem i mogą odnieść zwycięstwo mimo przewagi nieprzyjaciela.

W nowych i klasycznych trybach wieloosobowych fani mogą poprowadzić własną kompanię żołnierzy w dynamicznych starciach. Umożliwia to graczom tworzenie i personalizację własnych żołnierzy, broni oraz pojazdów, a także ich rozwój dzięki postępom w grze, poczynając od wyglądu, aż po umiejętności. Lubiane przez graczy tryby, takie jak Podbój dla 64 osób, powracają, a kulminacją całego trybu wieloosobowego są Wielkie Operacje, będące częścią Teatrów Wojny. Te składające się z wielu map i trybów wydarzenia umożliwią graczom wzięcie udziału w historycznych bitwach.

Uznany tryb dla jednego gracza z Battlefield 1, Opowieści Wojenne, powraca w Battlefield V. Gracze wezmą udział w globalnym konflikcie, wcielając się w członków oddziałów walczących na różnych frontach II wojny światowej i poznają nieopowiedziane historie pełne dramatyzmu oraz momentów typowych dla serii Battlefield. Wraz z ruchem oporu zwiedzą śnieżną Norwegię i wylądują na północnoafrykańskiej pustyni.

Gra Battlefield V na Xbox One, PlayStation 4 oraz na PC (Origin) będzie dostępna 19 października w pełnej polskiej wersji językowej. Osoby, które zamówią Edycję Specjalną Battlefield V, otrzymają 3 dni wcześniejszego dostępu i będą mogły rozpocząć grę od 16 października, a posiadacze subskrypcji EA Access i Origin Access uzyskają dostęp do przedpremierowych wersji próbnych już od 11 października. Gracze, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają dodatkowo wcześniejszy dostęp do otwartej bety oraz różnych dodatków w grze, takich jak: pakiet spadochroniarza do personalizacji wyglądu żołnierza, Zadania Specjalne do wykonania w grze oraz natychmiastowy dostęp do pięciu broni w Battlefield 1.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze