feat - toukiden anime

Animowany wstęp do Toukiden: The Age of Demons

Nadchodząca gra od Tecmo Koei Europe, doczekała się właśnie rewelacyjnego wprowadzenia.

W Toukiden: The Age of Demons gracz wciela się w wojownika znanego jako Slayer, który musi walczyć z hordami „Oni”, czyli demonów, które chcą zniszczyć ten świat. Gracz nie będzie tylko machał bezmyślnie mieczem (lub innym orężem), ale będzie też musiał celować w konkretne części ciała stwora, aby go powalić.

Gra ma pojawić się na PS Vita już 14 lutego 2014. Jak na razie, warto obejrzeć kapitalne wprowadzenie do fabuły, przedstawione oczywiście w formie krótkiego Anime. Szczerze mówiąc, nie obraziłbym się, gdyby na bazie gry, powstał cały serial Anime. Chyba, że już jest, a ja nic o tym nie wiem.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze