fet -world-of-warships

Aleksandr Owieczkin jako dowódca okrętu w World of Warships

Wraz ze zbliżającym się sezonem 2018-19 ligi NHL skrzydłowy Washington Capitals, Aleksandr Owieczkin podejmuje się nowej, ciekawej roli jaką jest bez wątpienia dowodzenie okrętami w World of Warships. Obecny zdobywca pucharu Stanleya, trzykrotny MVP ligi będzie dostępny wraz z najnowszą aktualizacją do gry dostępną jeszcze w tym miesiącu!

Aleksandr Owieczkin pojawi się w grze w osobach czterech różnych kapitanów – jako dowódca floty USA, ZSRR oraz dwóch unikatowych, międzynarodowych okrętów. Każdy z nich dysponować będzie specjalnymi umiejętnościami poprawiającymi celność dział oraz zwiększającymi wytrzymałość dowodzonych okrętów. Pod wszystkie warianty głos podłożył popularny Ovi. Poza występem legendarnego hokeisty, najnowsza aktualizacja będzie jedną z najciekawszych od lat dodając m.in. długo oczekiwane łodzie podwodne w specjalnym trybie halloweenowym! Planowana data jej wprowadzenia to połowa października.

Występ Aleksandra Owieczkina w grze to cześć nowej kampanii do World of Warships o nazwie “Earn Your Greatness”. Na jej potrzeby nagrano zwiastun filmowy z hokeistą w Palm Beach na Florydzie, gdzie Ovi i jego żona oczekują przyjścia na świat ich syna. Zwiastun pokazuje co profesjonalni sportowcy i zapaleni gracze mają wspólnego ze sobą.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze