poe2

11 minut z Pillars of Eternity 2: Deadfire

Zakończone niedawno targi E3, oprócz wielu zwiastunów i teaserów, przyniosły graczom również fragmenty rozgrywki z wielu oczekiwanych tytułów. Jednym z nich jest Pillars of Eternity II: Deadfire, z którego 11 minut pokazano na IGN Live E3 2017.

W materiale widzimy, że Deadfire to archipelag kilku wysp. Gracz będzie się poruszał między nimi, jak to między wyspami – okrętem. W ciągu tych 11 minut rozgrywki z wersji pre-alpha zobaczymy sporo ciekawych rzeczy. Kradzież kieszonkową, rozmowy i oczywiście walkę. Do tego cały materiał jest komentowany przez twórców gry, którzy zapewniają, że w drugiej odsłonie Pillars of Eternity ulepszono każdy element rozgrywki. Czy tak jest w istocie, przekonamy się w 2018 roku. A na razie nacieszcie swoje oczy zapisem rozgrywki.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze